koučink a výživové poradenství

Aktuality

11. 3. 2013

Vítám vás na svých stránkách!

Představuji vám svůj profil, kde se mimo informací o mně dozvíte také o tom, jaké služby nabízím. Koučink je moderní metoda přispívající k rozvoji našeho vlastního potenciálu a obohacení života, výživové poradenství pak může tento proces podpořit ještě změnami na fyzické schránce. Rozhlédněte se tu, přečtěte si vše potřebné, a pokud byste stále měli otázky, kontaktujte mne. Věřím, že změna může život každého z nás jen obohatit, i když výsledek zatím neznáme. Pokud máte pocit, že jste na změnu připraveni, může nás vzájemná spolupráce jen obohatit.

5. 2. 2013

5. 2. 2013

„To je ono!“

Vzpomínáte si, kdy naposledy jste si toto řekli? A k čemu se to vztahovalo? Chcete častěji zažívat tento pocit spokojenosti se sebou samými, jež nabíjí energií k dalšímu konání? Popřemýšlejte, co by si ve vašem životě zasloužilo změnu nebo co je tím projektem, který ne a ne dotáhnout do konce. V případě, že koučink pro vás může být nástrojem, jak dojít svého cíle, je pro vás do 30. 4. 2013 připravena sleva na koučovací sérii (12 sezení) i individuální konzultace ve výši 15%. Sleva se vztahuje také na balíček výživového poradenství. Dovolíte si, odměnit se?

Profil na Facebooku

Dnešní doba nahrává siršímu používání sociálních sítí, a proto si vás dovoluji pozvat také na svůj profil na Facebooku, kde můžete nejen sledovat některé postřehy, ale sami se vyjadřovat a dotazovat na vše spojené s koučinkem nebo zdravou výživou. Protože Facebook vnímám jako platformu pro sdělování zcela aktuálních informací, i tam se můžete dozvědět o novinkách nebo informacích, jež vám zprostředkuji z jiných zdrojů. Zároveň jsem se rozhodla, že pro fanoušky budu dělat i malé soutěže, z nichž můžete získat různé slevy na služby. Za vaši přizeň a sledování děkuji! :)

15. 5. 2013

„Pozvánka na pilotní projekt“

Chcete zažít, jaké to je být koučovaným? Zajímavá vás, jak je možné koučink využít v rámci práce i soukromí? Chcete zjistit, jak vám koučink může pomoci v dalším rozvoji? Nyní budete mít možnost! Společně s koučem Stanislavem Nožinou připravujeme projekt, jehož záměrem je zprostředkovat koučování pro ambiciózní a proaktivní klienty. Jedná se o sérii 3 skupinových sezení zaměřených na několik vybraných témat, s nimiž se setkáváme dnes a denně. Pro více informací sledujte profil na Facebooku nebo se dotazujte přímo na níže uvedené kontakty.

11. 3. 2013